HubnutíJídlo a receptyZdraví

Dá se zhubnout již za tři týdny? Samozřejmě!

Co to ale vyžaduje? Pročistit si střeva! A to nejen od potravin, které naše tělo pomaleji tráví, ale nutné je také zbavit se nebezpečných parazitů. Ty totiž nemají pouze naší zvířecí miláčci, ale i my!

Pokud své tělo budete uctívat jako chrám a pravidelně jej detoxikovat a vážit si jej daleko více i co se stravování týče, předejdete mnoha závažným onemocněním a infekcím. Sto tun potravin a čtyřicet tisíc litrů tekutin projde našimi střevy za sedmdesát let! Co to se střevy udělá? Doprovodné nemoci:

  • Nemoci ledvin a jater
  • Artritida
  • Zrakové a sluchové problémy
  • Nadváha nebo podváha
  • Poškozený metabolismus
  • Špatný stav vlasů, pleti a nehtů
  • Rakovina a další nemoci

Obrátit se můžete na léčbu klystýrem. Efekt však není dostatečný, protože pročistí jen čtyřicet až padesát centimetrů střev. Zkuste raději recept, ke kterému vám postačí jedna až tři polévkové lžíce lněné mouky. Tu požívejte přibližně tři týdny, a to vždy v dopoledních hodinách.

Vaše střeva se tímto stravováním zbaví přebytečného hlenu, fekálií a parazitů. Kromě toho se upraví vaše hmotnost a metabolismus lipidů, protože lněná mouka snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Kromě toho je dobrá i na gastritidu, kolitidu, žaludeční vředy, močové cesty, záněty močového měchýře nebo na obezitu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button