Krása

Citrón na intimní partie?

Trpíte kožním onemocněním, které se projevuje jako tmavší barva kůže mezi nohama v oblasti třísel? Říká se tomu akantóza a nejčastěji ji lze sledovat u obézních lidí.

Příčinu můžeme hledat rovněž u diabetu druhého typu. Může jít o hormonální nerovnováhu, rakovinu a další genetické faktory.

citrónVyzkoušejte citrón, dokáže bělit. Je bohatý na vitamín C, který odstraní mrtvé buňky a vyrovná barvu kůže. Kromě toho stimuluje regeneraci zdravých kožních buněk.

Citrónovou šťávu jednoduše vetřete na postižené místo. Buď si ji z citrónu vymačkejte, anebo si citrón rozpulte a přetírejte jím danou oblast. Poté se nezapomeňte umýt v teplé vodě a namazat hydratačním krémem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button