Přírodní léčba

Recept: Citron a česnek vám sníží hladinu cholesterolu

Mnoho lidí trpí vysokou hladinou cholesterolu v krvi. Nejčastější příčinou této nemoci je moderní a rychlý život, ale stejně tak se na této chorobě podílí i genetika. Vysoká hladina cholesterolu v krvi je klíčovým problémem pro rozvoj a příčinu onemocnění srdce, které je 3x tak častější než rakovina prsu a 2x tak častější než rakovina plic. Pokud dokážete snížit svou hladinu cholesterolu, můžete si tím zachránit život.

V prvé řadě jde samozřejmě o stravovací návyky. Lékaři tvrdí, že je možné snížit hladinu cholesterolu jednoduchými změnami stravování. Normální hladina cholesterolu je mezi 4,60 a 6,20 mmol / L.

Recept na snížení cholesterolu

Zkusme tedy recept se zaručenými účinky snižování hladiny cholesterolu. Nebude sice chutnat příliš dobře, avšak pomůže našemu zdraví.

Potřebujete:

  • 1 kg citronů
  • 30 stroužků česneku
  • 1 litr vody

Postup vyžaduje nakrájení citronů na plátky a rozdrcení česneku. Připravte si hrnec s vodou a tu přiveďte k varu. Citrony i česnek přidejte do horké vody a vařte 2-3 minuty. Po odstranění hrnce z plotny směs přes gázu přelijte do sklenic. Konzumujte 0,03 – 0,05 l 3 x denně, ideálně před každým jídlem. Měli byste to vydržet po dobu deseti dnů. Mezitím tento nápoj ukládejte do lednice.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Filoména Božetěchová

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button