Krása

Chcete krásné a pevné nehty? Namočte si prsty do této směsi

Bez jakýchkoliv pochybností si troufáme říci, že si všichni rádi zjednodušujeme většinu činností, které děláme. Víme, že to tak chceme, akorát se ptáme, jak na to? Týká se to nyní zejména oblasti péče o naše zdraví a krásu.

Nikdo nemá čas stát u zrcadla celý den. Nabízejí se nám produkty, které si koupíme někde v obchodech, ale ty nemusí splňovat naše očekávání. Naopak nás často zklamou se vším všudy, protože obsahují škodlivé toxiny a další druhy chemikálií. Místo předražených produktů vyzkoušejte přírodní recept.

Skutečně účinný recept na zdravé nehty

Najděte si důvod, proč skoncovat s lacinou reklamou, když můžete mít doma kvalitu a ještě si vše vyrobit sami. Představíme si recept na přírodní přípravek, který obsahuje olivový olej, který působí dobře na pokožku, nehty i vlasy. Olivový olej je velmi užitečný a má mnoho dalších výhod.

Věděli jste, že i vlasové přípravky obsahují olivový olej? Nemusíte utrácet tolik peněz, když vám maximální efekt přinese tento domácí recept na ošetření kůže, nehtů i vlasů.

nehtyNehty vám navíc porostou neuvěřitelnou rychlostí! Žádné falešné nehty z kosmetického salonu, když můžete mít ty své – zdravé, vyživené a hlavně přírodní.

Stačí se podívat na video níže. Dívka ve videu vám ukáže, jak používat tuto úžasnou zdravou směs.

Složení:

  • olivový olej
  • pomerančová šťáva
  • česnek

https://youtu.be/rE03ZwJxxi8

Postup:

Rozkrojte pomeranč a jednu jeho polovinu vymačkejte. Do mističky s pomerančovou šťávou přidejte nakrájený stroužek česneku. Nehty nechte v této misce namočené cca 10 minut. Potom obsah misky vylijte a nalijte sem zhruba stejné množství olivového oleje (jako bylo předtím šťávy). Nehty do lázně s olivovým olejem ponořte tak na 5 minut. Výsledky jsou ohromující, když tento recept používáte 2 x týdně. Narostou vám nehty, které vám takhle zdravě neudělají v žádném kosmetickém salonu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button