Babské radyJídlo a receptyKrásaPohybPřírodní léčbaZdraví

Celulitida a jak na ni vyzrát

Každá žena moc dobře ví, co tento pojem znamená. Dámy přiznejte si, že nám celulitida zkrátka nedá spát. Jak na ni vyzrát? Vyzkoušejte náš speciální přírodní lektvar.

Pokud máte ku příkladu sedavé zaměstnání, k těmto dolíčkům zkrátka budete mít dispozice. Boj s tímto estetickým problémem je velmi náročný a zdlouhavý a kosmetický průmysl na něm vydělává, avšak účinky se nedostavují. Vyzkoušejte proto náš speciální přírodní zábal, ale ještě předtím mok, který vyžaduje dvě čajové lžičky jablečného octa. Ty smíchejte ve velké sklenici vody, přidejte trochu medu a tuto směs požívejte každé ráno.

Pro zábal je třeba smíchat šálek tělového mléka a lžíci jablečného octa. Přiložte si mokrý ručník na potřebné partie, vyčkejte několik minut a až se kůže zvlaží, naneste na ni směs, pořádně rozetřete a zabalte do fólie. Pro efektivnější výsledky je třeba tento postup opakovat alespoň třikrát týdně a spolu s touto léčbou zahajte rovněž také cvičení nebo alespoň pravidelnou chůzi.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button