Přírodní léčbaZdraví

Celer, ananas a petržel očistí životně důležité orgány těla

Detoxikace těla není důležitá pouze v životně důležitých orgánech, jako jsou např. játra. Je nutné se zaměřit také na tkáně, které hromadí těžké kovy a kyseliny.

Vzhledem k tomu, že ledviny filtrují krev, mohou někdy vypovědět službu a nefungovat správně. Stává se tak zejména ve chvílích, kdy vedeme špatný životní styl plný nepravidelné stravy.

Dalšími subjekty, kde se hromadí škodlivé látky, jsou pak klouby, srdce a plíce. Zkuste tedy očistit své tělo za pomoci tří složek, které si lze připravit již za tři minuty.

Celer je tzv. čistička ledvin. Obsahuje hodně vlákniny, která udržuje vaše střeva zdravá a čistá. Také obsahuje antioxidanty, jako jsou např. fenolové kyseliny – bojují proti zánětu a oxidačním stresu.

Ananas pro změnu obsahuje velmi málo draslíku, takže je vynikající volbou pro osoby, které trpí onemocněním ledvin. Má intenzivní chuť, kterou lze zase překrýt petrželí a celerem. Výsledný mix lze použít v boji s rakovinou, protože obsahuje bromelain, thiamin, vitamin B6, C a mangan.

Zelenina se používá k léčbě bolesti kloubů, nízkého krevního tlaku, bojuje proti rakovině a zklidňuje nervový systém. Kromě toho má velmi málo kalorií.

Petržel však není jen koření. Jedná se o lék, který léčí infekci močových cest a pomáhá také odstraňovat ledvinové kameny a otoky. Používá se k léčbě anémie, vysokého krevního tlaku a osteoartritidy. Petrželi by se však měly vyhnout těhotné ženy.

Tento nápoj si připravíte z těchto ingrediencí:

  • tří velkých stonků celeru
  • tří svazků petržele
  • dvou plátků ananasu

těla

Výsledný mok má velké množství vlákniny, uleví také játrům a zbaví vás přebytečného odpadu v těle. Suroviny je třeba omýt, nasekat a smíchat s vodou a citronovou šťávou. Klidně si lze suroviny také umixovat, čímž se vám dostane hutného koktejlu. Každému to však chutnat nebude. To je cena za zdraví.

Pijte vždy šálek ráno a večer, každý den po celý týden.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button