Babské radyZdraví

Bolí vás za krkem? Zkuste tuto směs a zbavíte se potíží

Krční osteochondróza se dá léčit. Jako babskou radu nyní můžete vyzkoušet tento nenáročný recept, který vás zbaví bolesti na hodně dlouhou dobu.

Jedná se o masážní směs, která se skládá z oleje a soli, která může být klidně mořská. Budete potřebovat deset polévkových lžic soli a dvacet oleje (ten by měl být olivový, ale lze i slunečnicový).

Příprava této léčivé směsi:

Ve skleněné nádobě smíchejte uvedené ingredience a uzavřete ji. Po několika dnech se vám dostane směsi.

směsAplikace vyžaduje každodenní intenzivní masáž krčních obratlů v  místech, kde cítíte bolest. Zpočátku dvě až tři minuty, nakonec až dvacet minut. Po skončení masáže je třeba krk otřít vlhkým teplým ručníkem.

Tento recept může mírně podráždit kůži, proto je nakonec třeba otřít krk dosucha a potřít dětským pudrem.

Po desetidenním cyklu tohoto rituálu se stimuluje váš krevní oběh a zlepší se svalová regenerace vašich chrupavek a kostní tkáně. Obnoví se průtok krve v krční páteři, zmizí vaše bolesti hlavy a zlepší se vidění. Souvisí to s tím, že tělo se očistí od toxinů a upravuje se metabolismus.

Během této očisty se můžete cítit trochu ospalí nebo mít závratě, ale není to samozřejmostí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button