KrásaPřírodní léčba

Bílé zuby za pouhé 3 minuty a doma: VIDEO

Vlastnit jasné bílé zuby a zářivý úsměv je to nejlepší, co člověk může mít a nabídnout ostatním. Úsměv, jak známo, šíří pozitivní energii a je jednou z nejdůležitějších emocí, kterou takto vyjadřujeme.

Perleťové zuby nám zvýší sebevědomí a jsou také znamením celkového zdraví. Na druhé straně, poškozené nebo žluté zuby vypadají velmi neatraktivně a jsou způsobeny vlivem genetiky, stárnutím, špatnou hygienou, tabákem, potravinami, užíváním některých léků, nápojů, ale i onemocněním, okolními vlivy životního prostředí, nevhodně zvolenými dentálními materiály či traumaty.

Dost lidí tak vyzkoušelo různé metody bělení zubů, včetně pásek, bělících zubních past, gelů a výplachů – drahé procedury však často nedodají pozitivní efekt. Nicméně my vám nabízíme přirozený způsob, jak získat bílý a zářivý úsměv do 3 minut.

Postup:

Smíchejte jedlou sodu se šťávou z citrónů a nechte působit po dobu 3 minut. Návod vám poskytne následující video.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button