Jídlo a receptyZdraví

Americký průmysl má tmavou stranu, přesvědčte se o tom i vy

Opravdu víte, jaké jídlo si kupovat? Sobě i své rodině? Potravinářský průmysl totiž nechce, aby jste znali pravdu  o tom, co ve skutečnosti jíte. Kdyby jste to totiž věděli, přešla by vás chuť…

Jako příklad si vezměme například Monsanto. Tato společnost má patent na výrobu sojových bobů a její zákazníci mají zakázáno, používat tyto boby jako osivo. Proč? Také společnost E.coli, která po jistou dobu byla na samém vrcholu prodejního úspěchu, najednou naprosto utichla. Zato konzumenti jejích produktů se stále ještě léčí z otravy ze špenátu a salátů, které značka vyprodukovala…

Proč Američané tloustnou? Co dočinění s tím má kukuřičný sirup, což je sladidlo, které Amerika s oblibou využívá. Kukuřičný sirup docela nahradil klasický cukr, který však není o nic víc bezpečnější, avšak pořád je o něco méně sladší než tento sirup.

kukuř sirup

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button