Babské radyZdraví

5 způsobů, jak odstranit puchýře a uzdravit oteklé klouby

Klouby jsou tvořeny srážením soli v organismu. Chřipka, angína, dna, špatný metabolismus, nesprávná strava, revmatická infekce přispívají k jejich deformaci.

Puchýře jsou skutečnou noční můrou. Je obtížné najít vhodnou obuv – móda naše zdraví nepodporuje. Medicína je však schopná vyřešit i problémy s puchýři a kostními výrůstky.

Jako babskou léčbu si můžete připravit nápoj z bobkových listů

Postačí večer zalít 300 ml vody 1 lžíci práškového bobkového listu a vařit 5 minut. Potom tuto kapalinu přelijte do termosky a nechte odstát až do rána. Směs začněte pít dopoledne a pijte jí po celý den po malých doušcích. Tento postup opakujte tři následující dny po sobě, a to vždy s nově připraveným lektvarem. Nebuďte však překvapeni častou potřebou močení, je to známka toho, že se sůl v těle začala rozpouštět a dráždí močový měchýř. Výsledky pocítíte již po deseti dnech.

Léčba bobkovými listy nabízí i tento recept:

klouby5 velkých bobkových listů nasekejte a naložte do 100 ml čistého 70% alkoholu nebo brandy. Nechte uležet po dobu jednoho týdne a poté částice přefiltrujte. Tekutinu aplikujte na postiženou oblast, ovšem předtím je nutné, nechat nohy naložené v teplé lázni (3 litry teplé vody a 1 lžíce jedlé sody). Poté nohy osušte, vetřete směs, navlečte si bavlněné ponožky a jděte spát.

Roztok jodu a aspirinu je další babskou radou na tyto zdravotní problémy. Směs je účinná na nejrůznější puchýře, otoky i zmiňované kůstky. Rozdrťte pět prášků aspirinu (200 mg) na prach a přidejte 10 ml jodu. Při promíchání se změní barva a spojí sloučeniny. Tento lektvar si na postižená místa aplikujte každou noc a již brzy zaznamenáte účinky.

Roztok citrónové šťávy a jodu je sekundárním řešením, vyžaduje stejný poměr obou sloučenin a aplikaci jako u předchozího receptu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button