Krása

5 rad, jak se cítit jistější ve svém osobním stylu

Osobní styl je jedním z nejdůležitějších aspektů spokojeného života. Pokud potřebujete něco, co posílí důvěru ve váš osobní styl, máte právě dnes šťastný den. Tyto jednoduché tipy vám pomohou cítit 100% jistotu při výběru oblečení.

1. Naučte se oblékat podle tvaru vašeho těla

Chcete-li se ve zvoleném oblečení cítit opravdu jistě, je nejprve nutné, cítit se jistě ve svém vlastním těle a milovat všechny své přednosti. Možná máte ráda své nohy, ale raději byste schovala bříško. Nebo naopak? Záleží čistě na vás. Pokud víte, na které části vašeho těla poukázat a které pro změnu vkusně zakrýt, máte vyhráno.

2. Nikdy neopouštějte byt, pokud si ve svém výběru nejste jistá

Plně podporujeme jakékoli experimentování s různými styly oblékání, ale pokud si před samotným odchodem nejste výběrem opravdu jistá, je mnohonásobně větší šance, že se nebudete cítit pohodlně. Tímto způsobem ztrácíte jistotu o svém vzhledu i právě získané sebevědomí. Jak tomu předcházet? Vyfoťte se například telefonem a fotografii si pečlivě prohlédněte. Ujistěte se, že zvolený styl se vám opravdu líbí. Fotografie nelžou, alespoň v tomto případě. A pokud chcete dvojí kontrolu, není nic jednoduššího, než odeslat fotografii například své nejlepší kamarádce.

3. Zjistěte, která barva nejvíce vyhovuje vaší pleti

Nebojte se letos zkoumat a experimentovat s různými barvami a odstíny oblečení. Jenom tak zjistíte, který nejlépe vyhovuje odstínu vaší pleti a pokožky.

4. Definujte svůj osobní styl

Jak si být vždy jistá zvoleným oblečením? Definujte svůj vlastní styl. Určete, v kterém oblečení vypadáte nejlépe a kterému byste se měla raději vyhnout. Díky tomu určíte nejenom svůj styl, ale budete mít vždy po ruce něco, co vám opravdu padne. V uspěchaných chvílích vám právě takové definování osobního stylu ušetří čas a vyvarujete se nejistotě v rychle zvolených modelech.

5. Věnujte ranní přípravě o pět minut více

Zkuste ráno vstát o něco dříve! Díky tomu budete mít více času nejen na naplánování toho, co si vzít na sebe, ale také na make-up a účes. Začít den s bezchybným vzhledem přeci není úplně špatný nápad, nemyslíte?

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button