Zdraví

3 věci, které musíte znát o svých hormonech

Hormony jsou často očerňované a neporozuměné. Mají dlouhý trestní rejstřík, na kterém je mimo jiné pubertální akné a předvádění, premenstruační syndrom, a jak jinak – celé spektrum nepříjemných symptomů, které občas doprovází klimakterium (období přechodu) a samotnou menopauzu.

Bez nich bychom však nerostli ani se nerozmnožovali. Nemysleli bychom, nedýchali, nechodili ani nespali. Hormony jsou ve skutečnosti potřebné pro každou tělesnou funkci. Zajišťují tlukot srdce, regulují krevní tlak, opravují buněčná poškození a zabraňují růstu rakovinným buňkám. Docela úžasné, když se nad tím zamyslíte.

Hormony jsou ve zkratce softwarem našeho těla. Počítač nefunguje, pokud nemá zcela nabitou baterii a zapojený software, a to stejné platí i pro tělo. Přirozeně: když naše tělo stárne, produkuje méně kritických hormonů, jako je estrogen a testosteron, což vede k nemocím a ztrátě vitality. Ale dobrou zprávou je, že tyto hormony můžeme vrátit zpět do mladistvých úrovní, když provedeme změny vůči zdravému životnímu stylu a budeme inteligentně využívat bioidentické hormony.

Zde je několik věcí, které byste měli vědět o softwaru vašeho těla a co můžete udělat pro bezproblémovou funkci, nehledě na věk:

  1. Testuj, neodhaduj

Je důležité udržovat hormony vyvážené na mladistvých úrovních. Jak to uděláme? Všechno začíná jednoduchou krevní činností. Požádejte svého lékaře, aby zkontroloval vaše hladiny, a pokud je to zapotřebí, upravte režim bioidentických hormonů právě pro vás (schopnost přizpůsobit se je jednou z mnoha výhod bioidentik).

  1. Stejně jako některé softwarové programy, syntetické hormony jsou zastaralou lékařskou technologií

Je nepochopitelné, že stále tolik doktorů je předepisuje, když existuje alternativa v bioidentikách. Bioidentické hormony jsou vyrobeny ze sóji a sladidel a jsou vyrobeny v hightech laboratořích, aby byly molekulárně totožné s těmi, které vytváří vaše tělo.

  1. Bezpečnost a účinnost bioidentických hormonů

Díky těmto hormonům znovu získáte mladistvou záři a energii. Také mohou předcházet vzniku rakoviny a srdečním onemocněním.

Pokud se rozhodnete zkusit bioidentické hormony, pamatujte, že musíte být trpěliví. Někteří vidí rozdíly ihned, někteří musejí čekat až několik týdnů a několikrát změnit dávkování, než se projeví změny. Hlavně se nezapomeňte poradit s vaším doktorem o výživových a jiných životních faktorech, díky kterým můžete znovu nahodit váš software pro správnou funkci.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button