Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

114 let starý muž odhaluje své tajemství

Bernardo LaPallo žije aktivně, píše knihy a do důchodu se stále nechystá. Tento Brazilec nyní žije v Arizoně a jeho krédem je? „Jste to, co jíte.“

Jí převážně organickou stravu, chodí na procházky, mozek si cvičí křížovkami, hraje dámu a věnuje se duchovnu. Má dostatek odpočinku a říká, že nikdy nebyl nemocný.

Jakých je příznivých pět potravin, které doporučuje? Je to olivový olej, česnek, skořice, med a čokoláda. Pokud se budete natírat olivovým olejem ihned po sprše, budete bez vrásek jako on. Bernardo také vzpomíná na svého otce, který mu moudře poradil, aby nejedl červené maso. Jehněčí ano, ale ne červené. Žádné párky ani hranolky.

mužTak si Bernardo dělá zeleninové šťávy dvakrát týdně o kombinaci řepy, brokolice, mrkve, kapusty a špenátu. Připravuje si také sám pomerančový džus, protože jen takový je plný živin, ne jako ty v obchodě. Denně dělá ovocné kokteily z banánu, po domácku vyrobené česnekové pasty ve směsi s olivovým olejem, dále s borůvkami, jahodami a melounem.

Při shrnutí je nám jasné omezení masa a zvýšený podíl ovoce a zeleniny. Plus zmiňovaný olivový olej, který se o nás postará také navenek. Rybu jí tento muž dvakrát týdně a cvičí procházkami. Tyto jednoduché rady mu pomohly, dožít se tolika let..

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button