Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zregenerujte své chrupavky

Tato pevná pojivová tkáň je pružnější než kost a nachází se v různých částech těla, a to vždy mezi kostmi. Jedná se o lokty, kolena, kotníky a podobně. Případné úrazy jsou velmi bolestivé a jako léčba se primárně doporučuje konzumace želatiny, která se postará o obnovu oné chrupavky.

Jejím účelem je podepřít strukturu a případné úrazy jsou nejčastější u aktivních sportovců. Poté je nejvíce ohrožena skupina seniorů, u kterých se chrupavka již těžko hojí. Zakládejte si proto především na stravě, protože již od čtyřiceti let věku se začíná objevovat bolestivá artróza.

Dále je třeba doplňovat aminokyselinu – lysin, který regeneruje tuto pojivovou tkáň a umožňuje absorbovat vápník a produkovat kolagen. Lysin doplníte za pomocí pivních kvasnic, vajec, bílého sýru, luštěnin a želatiny.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button