Přírodní léčbaZdraví

Zkuste tento domácí olej a opustí vás revmatické bolesti kloubů!

Pojďte vyřešit problémy, na které třeba ještě ani nemáte věk. Nikdo z nás si nezaslouží být ke stáří nemocen. I vy se znovu můžete cítit jako mladí, využijete-li občas babských rad, které radí ověřené recepty.

Tento olej je extrémně silným a účinným lékem bez vedlejších účinků.

Pojďte si opsat jednoduchý recept:

  • 2 čerstvé pálivé papričky
  • 2 šálky olivového oleje

Postup:

olejUmyjte chilli papričky a nakrájejte je na menší kusy (pozor – nedotýkejte se během přípravy rukama očí), a poté je vidličkou rozmačkejte. Do skleněné nádoby přelijte olivový olej spolu s rozmačkanými papričkami i jejich šťávou. Sklenici pořádně uzavřete a uložte na dobu sedmi dnů někam do chladu a temna.

Použití:

Tuto směs natírejte na postižené místo a až poté zafixujte obinadlem nebo starým šátkem, ponožkou apod. Nechte působit 15 minut. Jakmile ucítíte, jak vaším tělem proudí horko díky pálivým papričkám, které se „vylouhovaly“, obinadlo odstraňte. Pokud vás aplikovaná směs neštípe až přespříliš, nemusíte si postiženou oblast omývat. Směs aplikujte alespoň 2x denně, aby se neminula s účinky.

Ovšem pozor, kromě této metody je třeba se věnovat i svému stravování. Nezapomeňte na zeleninu a ovoce, zejména si vybírejte ananas, který má protizánětlivé vlastnosti.

Jen pokud se chcete opravdu uzdravit, je třeba dodržovat pravidelné intervaly aplikace dané metody, která má spoustu spokojených uživatelů. Upozorňujeme vás však na jistou míru pálení v místě aplikace, kterou nemusí vydržet každá osoba. Je tak jen na vašem uvážení, zda recept chcete zkusit a zda vám trocha pálení nestojí za bolest při revmatu…

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button