Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zkoušeli jste někdy česnekový sirup? Měli byste, účinkuje podobně jako penicilin (recept)

Další osvědčená babská rada využívá česneku lisovaného do sirupu. Již pět takových kapek sirupu vás ku příkladu zbaví zácpy, cukrovky a z neuvěřitelných osmdesáti procent dokonce i infarktu!

Zázračný česnek je sám o sobě velice silným lékem, který se používá po celá staletí. V období běžných zimních virů, nejčastěji využíváme česneku při přípravě česnekové polévky. Ta nás dokáže postavit na nohy a pročistí veškeré dutiny. Česnek má antibakteriální a antivirové vlastnosti – dokáže stimulovat náš imunitní systém. Syrový česnek je však hodnotnější, ba dokonce se jedná o silnější antibiotikum. Pokud si připravíte česnekový sirup, budete účinně bojovat proti plicním onemocněním, ale i chronické bronchitidě. Kromě toho umí česnek uvolňovat hlen z plic během konečného vykašlávání. A jak tedy na následný recept?

Budete potřebovat:

  • česnek
  • 1/2 šálku vody
  • 1/4 šálku jablečného octa
  • 1/2 šálku medu

česnekuČesnek nasekáme, přidáme ostatní ingredience a necháme během noci uležet na chladném místě. Konzumace vyžaduje čajovou lžičku tohoto lektvaru každých několik hodin, dokud neucítíte úlevu. Pokud jste již nemocní, pak užívejte pět kapek sirupu na kostku cukru každý den a uvidíte, že brzy pocítíte značnou úlevu. Podělte se o tento tradiční recept se svými nejbližšími, jistě to v těchto zimních měsících, zvláště v období chřipek ocení.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button