HubnutíJídlo a receptyKrásaZdraví

Zhubnout jen za 3 týdny? Nic není nemožné!

Je však potřeba pročistit střeva, a to nejen od potravin které pomaleji trávíme, ale také od škodlivých parazitů. Pokud to budete dělat pravidelně, ochráníte se před mnoha dalšími nemocemi a infekcemi. 100 tun potravin a 40 000 litrů tekutin projde našimi střevy za 70 let. Co tohle vše udělá s našimi střevy?

Podívejte se na nejčastější příznaky, které volají po očistě našich střev:

  • Onemocnění ledvin a jater
  • Artritida
  • Zrakové a sluchové problémy
  • Nadváha nebo podváha
  • Poškozený metabolismus
  • Špatný stav vlasů, pleti a nehtů
  • Rakovina a další nemoci

střevaLéčba klystýrem vám pomůže pročistit střeva jen z malé části. Vyčistí jen 40-50 cm, navíc vyžaduje hodně času. Pokud ale chcete vaše střeva pročistit od všeho toxického, vsaďte na babskou radu.

Budete potřebovat:

  • 1-3 polévkové lžíce lněné mouky

Tu budete užívat po dobu 3 týdnů vždy v dopoledních hodinách. Tak vaše střeva zbavíte přebytečného hlenu, fekálií a parazitů. Tento přírodní způsob navíc zajišťuje rovnováhu hmotnosti a má pozitivní vliv na regulaci metabolismu lipidů. Lněná mouka také snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Tento přirozený recept rovněž snižuje vedlejší účinky, jako je: gastritida, kolitida, žaludeční vředy, onemocnění močových cest, zánět močového měchýře, obezitu apod.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button