Babské radyHubnutíJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zhubněte s jedním šálkem zázračného pití denně

To je teda dieta! Zapomeňte na hodiny v posilce, dopřejte si tento nápoj, který vás zbaví jednoho centimetru denně!

Přebytečný břišní tuk netěší žádnou ženu, co ale kdyby vám pomohl na tyhle problémy nápoj? Ten, který vám nabídneme řeší rovněž špatnou funkci mozku a dále zlepšuje váš zrak a sluch.

I přes tyto účinky je však třeba tuto dietu kombinovat s kardio cvičením. Pro přípravu je potřeba 125 gramů křenu, čtyři citrony, dva centimetry kořenu zázvoru, tři polévkové lžíce medu a dvě lžíce skořice.

Křen se zázvorem nechejte projít kuchyňským mixérem. Doplňte o citrony, med a skořici a vše dobře promíchejte. Vznikne vám sirup, jehož jednu lžíci denně užívejte vždy před jídlem, a to po dobu alespoň tří týdnů.

Zázvor obsahuje nemálo aktivních látek a živin, které jsou velmi prospěšné pro vaše zdraví, a tudíž pro léčbu mnoha zdravotních neduhů. Aroma této šťávy tak dokáže ulevit při nevolnosti a zvracení a pomáhá i při pooperačních komplikacích nebo při chemoterapii.

Náš recept je rovněž výborný také pro těhotné ženy s jejich typickými nevolnostmi.

Křen dokáže eliminovat bakterie, které jinak vedou k salmonele, úplavici či tuberkulóze. Kromě toho křen stimuluje sekreci střevních žláz a žaludku, což má za následek zlepšení vašeho trávení. Dále zlepšuje krevní oběh a fungování srdce a jater. Jako přírodní diuretikum také léčí revma.

Tím to však nekončí – obyčejný křen je perfektní také na nemoci dýchacích cest, dále na chřipku, infekci močových cest nebo na záněty mandlí. Dále jde o detox našeho těla, snížení únavy a zvýšení proliferace bakterií ve střevech.

hubnutí

Křen má nízký obsah tuku a kalorií a naopak disponuje vysokým obsahem minerálních látek, vitamínů, vlákniny a antioxidantů. Dále je bohatým zdrojem draslíku, sodíku, mědi, železa, manganu, zinku a hořčíku. Díky vitamínu C má zklidňující a protizánětlivé účinky a dokáže posílit váš imunitní systém. Proto jej užívejte zejména v době boje s virovými infekcemi, což je zejména podzim/zima a jaro. Aby toho nebylo málo, své účinky má i na poli problematiku rakoviny.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button