Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zhubněte i při cukrovce díky smoothie

Zbavte se pětadvaceti kil i se zákeřným diabetem, který v okamžiku zásahu vyžaduje právě podání kalorického cukru. Jak? Jen za pomocí jednoduchého receptu!

Ingredience, které vám v rámci tohoto receptu nabízíme, jsou snadno dostupné po celý rok a koupíte je v každém supermarketu.

Připravte si tedy dva banány, pět kiwi, červené zelí, dva jablka se slupkou a 1/2 litru vody. Všechny tyto položky pak nechte projít mixérem, dokud se nevytvoří homogenní směs, protože teprve pak je recept hotov a připraven ke konzumaci.

Pijte tuto směs každé ráno na lačný žaludek, pomůže vám zhubnout, a to neuvěřitelných jedenáct kilo za necelý měsíc. Je však třeba dodržovat pravidelnost. Ani ne do roka se zlepší váš diabetický stav, ale také krevní tlak nebo hladina triglyceridů. Smoothie je tak sázka na jistotu. Pokud pomůže i vám, doporučte jej i dalším.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button