Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zdravotní účinky citronu a jedlé sody

Víte, k čemu jsou tyto složky dobré? Tak například citron dokáže zničit karcinogenní buňky v těle. Navíc zabraňuje jejich rozšiřování. Díky tomu je daleko účinnější než samotná chemoterapie.

Studie potvrdily, jak pozitivní vliv má citron ve spojení s jedlou sodou. Spolu dokážou být pro náš organismus daleko efektivnější než samotná chemoterapie! Citron a soda totiž dokážou zabít rakovinné buňky až v poměru deset tisíc krát! Otázkou však zůstává – proč to stále nikdo neví?

Odpověď je jednoduchá – aby farmaceutické společnosti nepřišly o své miliardové zisky. Přitom citron sám o sobě umí působit proti všem typům nádorů a cyst, přičemž nejúčinnější na něm je citronová kůra. Ta má pozitivní účinky rovněž u zvířat.

Již čtyři porce citronů denně dokážou snížit riziko rakoviny tlustého střeva o celých osm procent. U rakoviny žaludku je to o celých 31 %,  u rakoviny úst o 53 %, hrtanu pak o 58 %. No nejsou to fascinující čísla?

Chemoterapie není tak účinná, jak se slibuje, hlavně že pacienta stojí nespočet peněz. Je spíš agresivní pro tělo, než by mu naopak ulevila, tak proč nevsadit na přírodu? Tato procedura ničí tělo nejen spolu s rakovinou, ale má za následek rovněž úhyn všech zdravých buněk.

Vyzkoušejte proto přírodní recept, který vyžaduje smíchání dvou polévkových lžic citronové šťávy s půl lžičkou jedlé sody. Ruku v ruce s tímto receptem nezapomeňte také na zdravou životosprávu a dostatek fyzické aktivity.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button