Nemoci jako jsou chřipka, angína, dna, anebo špatný metabolismus, nesprávné stravování – to vše deformuje klouby, které jsou tvořeny srážením soli v organismu.

Puchýře také nejsou ničím příjemným, může za ně zejména nevhodná obuv a ruku v ruce s ní jde i vznik nevzhledných a bolestivých „kostek“.

Jako babskou radu vyzkoušejte nápoj z bobkových listů:

Večer zalijte 300 mililitry vody jednu lžíci práškového bobkového listu a pět minut vařte. Tuto kapalinu poté přelijte do termosky a nechte do rána uležet. Směs pak pijte po celý den po malých doušcích. Tuto proceduru opakujte následující tři dny, a to vždy s nově připravenou směsí. Budete sice často močit, ovšem to je známka toho, že se sůl v těle začala rozpouštět a dráždí váš močový měchýř. Konečné výsledky pocítíte po deseti dnech.

Další recept:

Pět bobkových listů nasekejte a naložte do sta mililitrů čistého 70 procentního alkoholu nebo brandy. Jeden týden nechte pracovat, a poté přefiltrujte. Vzniklou směs naneste na postiženou oblast poté, co si předtím nohy ponoříte do teplé lázně o třech litrech teplé vody a jedné lžíci jedlé sody. Nohy osušte, aplikujte lektvar, navlečte si bavlněné ponožky a uložte se k spánku.

Recept jak na puchýře za pomocí aspirinu:

Puchýřů i kůstek se zbavíte za pomocí pěti tablet 200 mg aspirinu, který rozdrtíte a přidáte do deseti mililitrů jódu. Během míchání této směsi  se změní barva. Aplikujte na postižená místa každou noc.

Citronová šťáva:

Stejný poměr citronové šťávy a jódu smíchejte a rovněž aplikujte na postižené oblasti.

Čtěte:  Trápí vás bolestivá menstruace? Tak následujte těchto 9 rad

ZANECHAT ODPOVĚĎ