Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zbavte se tuku snadno a rychle!

Níže popsaný recept je určen pro osoby, které trpí zvýšeným množstvím tuku v krvi.

Důvody zvýšené dispozice tuku v krvi jsou následující: nezdravý životní styl, nezdravá strava, nedostatek fyzické aktivity a mohli bychom pokračovat dále. Jedná se o jeden z nejnebezpečnější zdravotních stavů, jaké nás mohou postihnout.

Pokud se nezačnete léčit okamžitě, doprovodnými faktory tohoto onemocnění jsou dále kardiovaskulární choroby a zesílení cévní stěny (k tomu navíc dopomáhá alkohol, cigarety, a další neřesti). Oslabení srdce je pak jednou z nejčastějších příčin úmrtí vůbec.

Předcházejte tedy nemocem i drahým medikamentům za pomocí alternativní přírodní léčby bez vedlejších účinků.

Připravte si:

  • Sušené fíky, které jsou k dostání nejen v obchodech se zdravou výživou, ale dnes i v každém supermarketu
  • Jablečný ocet

Tři sušené fíky probodněte dřevěným párátkem po všech stranách, načež je vložte do sklenice se dvěma decilitry jablečného octa. Nechte přes noc marinovat a ráno je snězte. Do zbylého octa naložte fíky nové pro další den a tak pokračujte znovu a znovu – maximálně však sedm dní. Poté je totiž třeba ocet vyměnit. Celá léčba by neměla být delší než dva týdny.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button