Babské radyHubnutíJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Zbavte se tuku během spánku!

Připravte si fantastický nápoj, který vám pomůže spálit tuk, zatímco vy budete slastně spinkat! Že to není možné? Ale je!

Zejména ženy trpí ukládáním tuku v oblasti břicha. Zde se také těžko tuku zbavujeme. Dlouho se dřete, odpíráte si jídlo, sportujete a pořád  žádné výsledky. A právě proto přišel na světlo světa doktor Oz, který prezentuje přírodní nápoj, který vám pomůže zhubnout.

Nápoj, jehož recept si povíme níže, je nutné vypít vždy třicet minut před každým jídlem. V noci nakonec spaluje za vás a vy tak můžete konečně zahodit permanentku do fitka! Konečně tak někdo přišel s hubnoucí metodou, při které se můžete válet u televize!

Připravte si tedy:

  • Jeden šálek džusu z grapefruitu
  • Dvě lžičky jablečného octa
  • Jednu lžičku medu

 

Postup:

Vše smíchejte a popíjejte vždy třicet minut před jídlem. Výsledky vás ohromí, protože spálíte mnohem více tuku, než kdybyste cvičili.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button