Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zbavte se na dalších pět let bolesti! A to za pomocí soli a olivového oleje!

Pokud trpíte osteochondrózou, vyzkoušejte tento speciální recept – směs na masáž, skládající se z olivového oleje a soli.

Budete tedy potřebovat olivový olej (můžete nahradit za slunečnicový) – konkrétně dvacet lžic a deset polévkových lžic soli (nejlépe mořské).

Postup přípravy:

Do skleněné zavařeninové sklenice uložte prezentované ingredience. Pořádně promíchejte, uzavřete a nechte uležet. Aplikujte za pomocí každodenní masáže krčních obratlů a dále všude tam, kde cítíte bolest. Mohou to být dvě až tři minuty, ale i dvacet minut, které budou efektivnější.  Po skončení masáže je však třeba krk otřít vlhkým teplým ručníkem.

Upozornění: směs může dráždit kůži, a právě proto je v závěru třeba masírované partie omýt a otřít dosucha a opatřit dětským zásypem.

Již po deseti dnech pravidelné masáže budete mít stimulovaný krevní oběh a zlepší se také kondice vašich svalů, chrupavek a kostní tkáně. Dále se obnoví průtok krve v krční páteři, zmizí vaše bolesti hlavy, a rovněž se zlepší vidění. Tělo se očistí od toxinů a upraví se váš metabolismus.

Dalším upozorněním však je, že budete ospalí a můžete po dobu této léčby také trpět závratěmi. Není to však pravidlo.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button