Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zbavte se cyst jen za pomocí dvou složek!

Pokud máte problémy s cystami, srdcem, nebo jste nahromaděni toxiny, zbystřete. Tento silný přírodní lék, který se skládá z pouhých dvou ingrediencí, kombinuje účinky medu a netřesku. Právě ty vám pomohou zregenerovat tělo.

Latinský název pro netřesk je sempervivum – tedy „vždy živý“. Tuto rostlinu pěstovali už staří Řekové a Římané, jedná se především o účinnou ochranu před hmyzem a údajně také o oblíbenou rostlinu boha blesku, a právě proto netřesk rád roste i na střechách.

 

Budete potřebovat:

  • 500 gramů medu
  • 300 gramů listů netřesku

 

Postup:

Nasekejte si listy netřesku na malé kousky, které dále ponoříte do medu. Tuto kombinaci uložte do lednice na dobu dvou až tří dnů. Poté konzumujte vždy jednu polévkovou lžíci denně na lačno ráno, nejlépe ihned po probuzení. Nesmíte však následující dvě hodiny nic jíst ani pít, aby jste se neminuli s účinkem.

Tento prastarý domácí lék se osvědčí probuzení metabolismu, a zároveň očistí tělo od škodlivých toxinů. Nic se rovněž nestane, pokud tuto směs necháte projít mixérem.

Zejména během zimních měsíců se zanášíme toxiny. Právě proto je v této době důležitý detox, který je nejúčinnější za pomoci přírodních metod. Rusové tento recept používají například i při chorobách srdce a gynekologové netřeskem zase řeší léčbu cyst.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button