Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zbavte se centimetrů v pase za pomocí tohoto jednoduchého domácího sirupu!

Stoprocentně přírodní revoluční alternativa, jak se zbavit otravných pneumatik v pase – to je nápoj se silným účinkem, který si snadno připravíte v pohodlí svého domova!

Jako vedlejší účinky má na svědomí navíc zlepšení sluchu, zraku i paměti a nejlíp funguje s fyzickou aktivitou. Pojďme na přípravu:

  • Čtyři citrony
  • 2 cm čerstvého zázvoru
  • 125 gramů křenu
  • Tři lžíce medu
  • Dvě lžíce skořice

Postup:

Rozmixujte zázvor s křenem, přidejte citrónovou šťávu a míchejte další tři minuty. Dále přidejte skořici, med a vytvořte hutnou směs, kterou poté přelijete do sklenice s uzávěrem. Požívejte denně jeden šálek, vždy před obědem a cvičením. Léčba by měla být třítýdenní, potí si dejte další tři týdny pauzu.

Křen

Účinnou složkou zde je křen, který dokáže bojovat s řadou nemocí (dýchací problémy, chřipka, angína nebo infekce močových cest). Křen vaše tělo zbaví toxinů, navíc má málo kalorií a tuků, disponuje vitamíny, minerály, antioxidanty a vlákninou. Nezapomeňte na draslík, železo, hořčík, zinek, sodík – i tyto složky dodá vašemu tělu.

Zázvor

Na druhou stranu ani zázvor nezahálí – ten má totiž rovněž mnoho živin a bioaktivních látek, které zlepšují například funkci našeho mozku. Zázvor je ale také výborný ve spalování tuků.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button