Stoprocentně přírodní revoluční alternativa, jak se zbavit otravných pneumatik v pase – to je nápoj se silným účinkem, který si snadno připravíte v pohodlí svého domova!

Jako vedlejší účinky má na svědomí navíc zlepšení sluchu, zraku i paměti a nejlíp funguje s fyzickou aktivitou. Pojďme na přípravu:

  • Čtyři citrony
  • 2 cm čerstvého zázvoru
  • 125 gramů křenu
  • Tři lžíce medu
  • Dvě lžíce skořice

Postup:

Rozmixujte zázvor s křenem, přidejte citrónovou šťávu a míchejte další tři minuty. Dále přidejte skořici, med a vytvořte hutnou směs, kterou poté přelijete do sklenice s uzávěrem. Požívejte denně jeden šálek, vždy před obědem a cvičením. Léčba by měla být třítýdenní, potí si dejte další tři týdny pauzu.

Křen

Účinnou složkou zde je křen, který dokáže bojovat s řadou nemocí (dýchací problémy, chřipka, angína nebo infekce močových cest). Křen vaše tělo zbaví toxinů, navíc má málo kalorií a tuků, disponuje vitamíny, minerály, antioxidanty a vlákninou. Nezapomeňte na draslík, železo, hořčík, zinek, sodík – i tyto složky dodá vašemu tělu.

Zázvor

Na druhou stranu ani zázvor nezahálí – ten má totiž rovněž mnoho živin a bioaktivních látek, které zlepšují například funkci našeho mozku. Zázvor je ale také výborný ve spalování tuků.

 

Čtěte:  Semena jako lék proti bakteriím i horečce

ZANECHAT ODPOVĚĎ