Jídlo a receptyNezařazenéPřírodní léčbaZdraví

Zázračný mok, který je dobré pít při cukrovce (RECEPT)

Vyzkoušejte vše, co je třeba, abyste zlepšili váš zdravotní stav při nově diagnostikované cukrovce. Zázračný džus,  o jehož recept se s vámi podělíme, je ověřeným mokem jednoho mladého muže, kterému byla diagnostikována jak cukrovka, tak vysoký krevní tlak.

V okamžiku, co takto postižený muž začal konzumovat syrové ovoce a zeleninu, dokázal přemoci své nemoci. Když to šlo u něj, třeba to půjde i u vás. Konzultujte to se svým lékařem.

cukrovceCukrovku primárně poznáte zejména díky neustálému pocitu žízně. Právě tu pociťoval i zmiňovaný vyléčený muž, kterému v nemocnici sdělili, že mu již nefunguje slinivka, a že nebude moci žít bez inzulínu. To samozřejmě našemu aktérovi nedalo spát a začal se tedy blíže zajímat o své onemocnění.

To jej donutilo, začít se věnovat sportu a pravidelně si dávkovat inzulín. Bohužel se časem objevil další doprovodný zdravotní problém, a sice hladina triglyceridů. Změnil tedy i stravovací návyky – vysadil cukr, zhubl a dnes žije naprosto bez medikace.

Požíval nápoj, ke kterému budete potřebovat:

  • pět kusů zeleného kiwi
  • dva banány
  • dvě jablka
  • půl litrů vody

To nechal projít mixérem a pil vždy v dopoledních hodinách, a když pociťoval hlad. Doplnit lze tuto životosprávu saláty a zdravým tuňákem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button