Babské radyJídlo a receptyNezařazenéPřírodní léčbaZdraví

Zapáchá vám z úst? Pomozte si domácí medicínou

Pokud si vaše okolí stěžuje na to, že vám zapáchá z úst anebo i vy sami evidujete nepříjemný zápach, doporučujeme vám následující recept, který vás tohoto faux pas zbaví do pěti minut.

Co je na receptu tak fantastické? Dokáže zničit veškeré bakterie, které máte v ústech a které právě stojí za tímto zápachem.

Neexistuje snad nic nepříjemnějšího, než zjistit, že nám zapáchá z úst zejména v době, kdy řešíme něco v práci nebo ve společnosti vůbec. Neexistuje ani nic nepříjemnějšího, než když potkáme někoho, komu z úst zapáchá. Starat se o zubní hygienu je zkrátka základ.

Pokud tak nečiníme, vezmou naše ústa brzy za své. Kromě kazivosti až ztráty zubů (a ty máme, vážení, jediné), se nám z úst line nepříjemný odér. První záchrana je alespoň žvýkačka.

Ač žijeme v pokročilém století, dá se říci, že kdysi se o zuby starali daleko lépe za pomocí babských rad. Dnes jsme líní si zuby i vyčistit. Bohužel však samotné čištění zubů nestačí, protože se v mnoha případech nepříjemný zápach line z žaludku.

Připravte si proto homemade účinnou medicínu, která zastaví oboje alternativy vašeho trápení.

Chce to dva citrony, půl lžíce skořice, jednu čajovou lžičku bikarbonátu a jednu čajovou lžičku medu. Šťávu z citronů spojte se skořicí a medem v připravené láhvi. Přidejte šálek teplé vody a dobře promíchejte. Poté jednu, případně dvě polévkové lžíce kloktejte každý den alespoň pár minut. Skořice vás zbaví bakterií, které způsobují zápach z úst. Med má zase antibakteriální vlastnosti a citron se postará o příjemné aroma.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button