Přírodní léčbaZdraví

Začněte jíst semena z papáji – je to magický lék na střeva, játra, ledviny a léčí i další choroby

Lidé sice často jedí papáju, ale semena z ní vyhazují. Kdyby však věděli, jaké zdravotní výhody mají, nikdy by to neudělali. Tato semena totiž mohou léčit řadu onemocnění, bojují s červy, s problémy se střevy a také s horečkou.

Zdraví prospěšné účinky semen plodu papáji:

  • Zdraví jater – obsah živin v těchto semenech může vyléčit cirhózu jater – stačí rozdrtit pět až šest semínek a smíchat je s ovocnou šťávou nebo jídlem. Tento postup samozřejmě opakujte, nejlépe po dobu jednoho měsíce a poté dojdete k úspěšné detoxikaci jater.
  • Zdraví ledvin – semena z papáji zabraňují selhání ledvin a zlepšují jejich funkci.
  • Protizánětlivé vlastnosti – tato semena mají také protizánětlivé vlastnosti, které zabraňují artritidě, zarudnutí, bolesti kloubů a dalším zánětlivým stavům.
  • Antibakteriální a protivirové vlastnosti – dále semena bojují s virovými infekcemi, horečkou, tyfem, eliminují škodlivé bakterie – E.coli, Salmonellu aj.
  • Bojují s rakovinou – jedná se totiž také o protirakovinné činidlo, které inhibuje růst rakovinných buněk. Tato semena obsahují sloučeninu, která pomáhá v boji s leukémií, rakovinou střev, prsu, prostaty nebo plic.
  • Odstraňují parazity – odstraňují střevní parazity a červy, pomáhají metabolizovat bílkoviny.
  • Fungují také jako přirozená antikoncepce pro oboje pohlaví – a přitom nemají žádné nežádoucí účinky.
  • Zlepšují trávení – semena papáji jsou bohaté na enzym, který na druhou stranu pomáhá ženám otěhotnět, ale také zlepši trávení bílkovin v těle.

Pokud muži chtějí snížit produkci svých spermií, měli by jíst lžičku semen papáji denně po dobu tří měsíců. Jedná se však o dočasné účinky, po vysazení se tedy plodnost vrátí do normálu. Semena konzumujte rozdrcená, rozemletá nebo syrová v nějakém mléce, jogurtu nebo v ovocné šťávě.

Těhotné ženy by se měly těmto semenům vyvarovat stejně jako kojící matky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button