Přírodní léčbaZdraví

Jak za pomocí ucha poznáte, že máte aterosklerózu?

Představte si, že existuje vztah mezi uchem a aterosklerózou a kardiovaskulárními chorobami. Na tento pozoruhodný fakt přišel v roce 1973 lékař, který studoval šedesát osob, které rozdělil do dvou skupin.

První skupina disponovala znaky, druhá ne. Po studii se ukázalo, že první skupina má o 73 procent zvýšené riziko kardiovaskulárních chorob než druhá. Díky tomuto zjištění je možné zachránit například před mrtvicí až celých padesát procent populace.

Straussovy kapky

Straussovy kapky jsou efektivním pomocníkem pro udržení zdravé kondice srdce a cév. Účinnost tohoto produktu se dosvědčuje již přes třicet let a dokazuje efektivní spojení mezi člověkem a přírodou, přičemž tajemstvím je spojení sedmi rostlin, které kromě vlivu na cévy a srdce, figurují také jako stimulant krevního tlaku.

Klíčem je kompozice sedmi vybraných druhů rostlin, které jsou kombinovány v přesných proporcích. Kromě vlivu na cévy a srdce vás potěší, že působí i na hladinu krevních tuků a stimulují váš krevní tlak v běžném provozu.

Tyto kapky se prvně ukázaly v Kanadě v roce 1980, kde jsou také nejvíce známé.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button