Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Za pomocí tohoto jednoduchého receptu se zbavíte metastáz!

Zejména pro osoby, žijící v oblastech postižených radiací, se doporučuje tento recept. Samozřejmě ten vás nezbaví samotné rakoviny, ale může být účinný v jejích počátcích, musíte s ním však začít včas.

Připravte si tedy sklenici čerstvých, aneb suchých listů vlaštovičníku. Dále hrnek cukru, tři litry kozí syrovátky, jednu čajovou lžičku čerstvě zakysané smetany, velikou sklenici, gázu a kámen.

Postup:

Z gázy si vytvořte pytlík, který naplníte vlaštovičníkem. Pytlík pak uložte do sklenice a zafixujte kamenem na dně. Ten figuruje jako závaží. Dále do sklenice přidejte zbytek uvedených ingrediencí. Sklenici překryjte gázou, zafixujte gumičkami a uložte a dva týdny na tmavé místo.

Po dvou týdnech je směs hotová a účinná regenerovat a detoxikovat celý váš organismus. Konzumujte tento lektvar  vždy půl hodiny před jídlem. Pomůže vašemu  trávicímu ústrojí, odstraní  z těla těžké kovy, nádorové buňky a zastaví šíření metastáz.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button