Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte zázračnou směs, která dokáže zabránit infarktu…

Uvědomujete si vůbec, že se dá infarktu vyhnout za pomocí jediné suroviny, kterou je kajenský pepř? Kajenský pepř se opravdu vyplatí mít doma, protože již malá lžička tohoto pepře má zdravotní vliv i na osoby, které již za sebou infarkt mají, anebo, které jej právě prožívají.

Kajenský pepř se nachází na určité škále pálivosti, která tělo dokáže doslova nakopnout. Již jedna lžička, rozpuštěná ve sklenici vody, má vliv na osoby, které jsou stále ještě při vědomí během zasažení infarktem. Postiženému lze také nasypat několik špetek tohoto pepře pod jazyk. Tento silný stimulant totiž zvyšuje srdeční frekvenci, vyrovnává krevní oběh a okamžitě zastavuje krvácení a pomáhá při obnově srdce.

Výroba tinktury

Pro tinkturu, která funguje právě při akutním infarktu, budete potřebovat prášek kajenského pepře, ale také několik čerstvých kajenských papriček, 50% alkohol (vodku nebo jablečný ocet, pokud nechcete alkohol) a sklenici o objemu jednoho litru. Před přípravou tinktury si navlečte rukavice a do zmiňované sklenice vsypte prášek kajenského pepře, nakrájené čerstvé papričky, vodku nebo jablečný ocet a tuto směs pak důkladně promíchejte a sklenici uzavřete a uložte na temné místo. Po třech týdnech je třeba tuto směs přefiltrovat. Mimořádně silná tinktura pak vzniká zhruba do čtvrt roku od svého uležení. Nezapomeňte na stálou skladnost v chladu.

Použití

Pokud máte za sebou srdeční infarkt nebo cévní mozkovou příhodu, polykejte pět až deset kapek tinktury denně a za pět minut tuto proceduru opakujte.

Pokud je již někdo v bezvědomí v rámci srdeční zástavy, nakapejte mu jednu až tři kapky pod jazyk a začněte jej resuscitovat. Opakujte, dokud se stav nezlepší.

Kajenský pepř má také pozitivní účinky v rámci léčby plísně. Pomáhá se zažíváním, podporuje tvorbu žaludečních šťáv a dostává plyny ven z těla.

Existují také protirakovinné vlastnosti tohoto pepře, jeho konzumace je tak výhodná pro kuřáky a osoby, které trpí rakovinou plic. Kajenský pepř pomáhá zabránit rozvoji nádorů, příznakům chřipky, migrény, alergie, zarudnutí, obezity, bolesti zubů a artritidy. Je skvělým pomocníkem v boji s kilogramy. Obsahuje vápník, zinek, selen a hořčík nebo vitamíny A a C. Jen pozor na případnou alergii v podobě obsypání se pupínky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button