HubnutíJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte vodu ze zázvoru – pomůže vám zhubnout!

Zbavte se přebytečného tuku v pase, bocích a na stehnech! Ač existuje mnoho diet, které slibují účinky, žádná není taková jako tato! Rozhodně se nevyplatí hladovět, ani se nemusíte hodiny dřív posilovně; vše, co potřebujete, je zázvor.

Čerstvý kořen zázvoru nakrájejte na plátky a dejte vařit do vody na deset až patnáct minut. Po vychladnutí sceďte – to je celý zázrak.

Tento mok pijte každý den, alespoň litr denně, pokud chcete efektivní výsledky. Doba, po kterou je nutné tuto vodu pít, je minimálně půl roku. Postaráte se o protizánětlivé účinky, snížení revmatické a artritické bolesti a zbavíte se také otoku kloubů.

Zázvor jako silný antioxidant bojuje proti volným radikálům, které poškozují buňky v lidském těle a způsobují dále rakovinu. Zázvor je prevence před rakovinou. Kromě toho upravuje hladinu cholesterolu v krvi, snižuje váhu, ředí krev a snižuje vysoký krevní tlak.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button