Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte tento zdravý nápoj, který detoxikuje vaše orgány

Tato detoxikace je nezbytná zejména z důvodu zdravotního ohrožení jater, které zanášíme chemií, kterou do svého těla vpravujeme. Avšak nejen na játra, ale i na ostatní orgány, ve kterých se hromadí těžké kovy a kyseliny, je třeba se soustředit.

Jsou to ku příkladu ledviny, které jsou velmi důležité. Filtrují krev a někdy mohou vypovědět službu. A jakmile se tak stane, jsme přímo ohroženi na životě. Zdraví svých ledvin ovlivňuje svým životním stylem, stravováním, stresem a podobně. Dále se škodlivé látky hromadí také v našem srdci, kloubech a plicích. Všeho se dá ale již za tři minuty zbavit.

Očistěte nejen svá játra za pomocí celeru. Ten je plný vlákniny, která uzdraví i vaše zanesená střeva. Obsahuje však také antioxidanty, jako jsou fenolové kyseliny, které bojují v našem těle proti zánětu a oxidačnímu stresu.

Nápoj bude vyžadovat tři svazky petržele, tři stonky celeru a dva plátky ananasu. Léčebný koktejl bude nakonec obsahovat notnou dávku vlákniny a uleví vašim játrům. Rovněž ale tělo osvobodí od toxického odpadu.

Uvedené suroviny omyjte, nasekejte a smíchejte s vodou a citronovou šťávou anebo vše nechte projet mixérem, díky čemuž se vám dostane homogenní směsi. Směs pak pijte každé ráno a večera každý den po dobu jednoho týdne.

K čemu je v receptu dobrý ananas? Ananas obsahuje málo draslíku, což je vynikající alternativa pro osoby, které trpí onemocněním ledvin. Také ale má intenzivní chuť – tu přebijete petrželí a celerem. Tento mix vám rovněž pomůže při vašem boji s rakovinou, protože disponuje bromelainem, thiaminem, vitamínem B6, vitamínem C a manganem.

Zelenina je úspěšná v léčbě bolestivosti kloubů, nízkého krevního tlaku, dále bojuje proti rakovině a zklidňuje nervový systém. Také má velmi málo kalorií, tudíž lepší stravu nenajdete.

Petržel léčí infekci močových cest, odstraňuje ledvinové kameny a otoky. Léčí chudokrevnost, vysoký krevní tlak a osteoartritidu. Není však vhodný pro těhotné ženy.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button