HubnutíJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte tento recept, který vás zbaví tuku za pomocí čtyř ingrediencí!

Nyní se snadno zbavíte přebytečného tuku za pomocí nápoje, který dokáže detoxikovat tělo, ale i ulevit vašemu žaludku, který začne správně vstřebávat živiny, což zároveň zabrání vzniku rakoviny.

Všichni víme, že si musíme udělat čas na cvičení, a také na zdravé jídlo. To je však v dnešní uspěchané době velmi těžké. Vyzkoušejte tak tento nápoj, který vám napomůže k udržení štíhlé linie, případně k odstranění přebytečného tuku v těle. Snižuje nadváhu, urychluje práci vašemu metabolismu, a zároveň dokáže vaše tělo pročistit od toxinů.

Tuk v těle navíc doprovází hypertenzi, cukrovku, případně další onemocnění srdce. Proto je opravdu důležité, stravovat se zdravě a pravidelně cvičit.

 

K přípravě nápoje budete potřebovat:

  • Jednu okurku
  • Polovinu citronu
  • Petržel
  • Jednu lžičku strouhaného zázvoru
  • 1/3 sklenice vody

 

Postup:

Vše dejte do odšťavňovače a požívejte vždy jednou denně před spaním, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků. Nezapomeňte cvičit a zdravě jíst.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button