Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte recept pro děti starší šesti měsíců a pro dospělé

Med vyléčí silný kašel již během jedné noci. Jedná se o přírodní metodu, která se od nepaměti používala k léčbě onemocnění dýchacích cest. Med vám pomůže vyloučit hlen, který doprovází těžký kašel. Ten odstraní za jednu noc. Použití medu je vhodné také jako obklad. Pojďme si říci recept.

Připravte si:

  • Domácí med
  • Mouku
  • Rostlinný olej
  • Tenkou látku
  • Ubrousek
  • Lepící pásku

V rámci postup smícháte mouku s malým množstvím medu. Vytvoříte směs, která se nesmí lepit na ruce. Přidáte olej, promícháte a trochu této směsi dáte na tenkou látku nebo gázu. Tu poté umístíte na postiženou oblast – na hruď či záda, pokud kašlete. zafixujete zdravotní lepící páskou, která se dá pořídit v lékárně. Oblečete si pyžamo a jdete spát.

Účinky budou zjevné již po dvou až třech hodinách. Po celé noci budete vy nebo vaše dítě evidovat výraznou úlevu. Pokud si recept chystáte pro sebe, přidejte hořčici.

Tento recept můžete praktikovat po celou dobu nemoci.

Tento recept klidně aplikujte každý den po celou dobu nemoci.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button