Přírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte přírodní viagru, která se skládá jen ze dvou ingrediencí!

Pokud chcete zkusit domácí viagru, budete potřebovat ingredience, které snadno naleznete v obchodech se smíšeným zbožím. Právě tyto složky jsou silným afrodiziakem, které okoření váš sexuální život.

Co je vlastně viagra? Jedná se o lék pro muže na podporu potence. Jinými slovy zvyšuje sexuální funkci a výkon. Muži tento problém neradi řeší, radí se s lékaři nebo v lékárně. I proto se nabízí vyzkoušet domácí metodu na podporu sexuální funkce.

Budete potřebovat pouze vodní meloun a citrón – suroviny, které dnes snadno získáte v supermarketu.

Proč meloun? Meloun se totiž skládá z různých živin a má právě afrodiziakální vlastnosti. V období, kdy se snažíte podpořit potenci těmito složkami, byste však neměli požívat cukr, sůl a další koření, které může snížit účinek dvou hlavních složek.

viagruMeloun je třeba nakrájet na malé kousky a ty pak dát do odšťavňovače, který z melounu dostane všechnu šťávu. Mělo by jít alespoň o jeden litr.

Šťávu pak nalijte do hrnce, po dobu několika minut povařte a do hrnce vymačkejte citronovou šťávu. Přiveďte k varu, a poté nechte vychladnout. Po vychladnutí přelijte do skleněné láhve s uzávěrem a uložte na chladné místo.

Nápoj je třeba pít vždy na lačný žaludek, brzy ráno a před večeří. Postačí vám dvě polévkové lžíce, které ještě můžete smíchat s vodou. Vše ale závisí na tělesné hmotnosti, proto pokud nepociťujete výsledky je třeba dávky navyšovat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button