Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte osvědčenou německou medicínu, která vyžaduje vypití jednoho šálku, který detoxikuje vaše cévy!

Vyzkoušejte osvědčenou německou medicínu, která vyžaduje vypití jednoho šálku, který detoxikuje vaše cévy! Tento přírodní lék, který vám popíšeme totiž dokáže zabránit výskytu radikálů v organismu, které mají na svědomí jen ty nejzávažnější choroby, anebo nemoci spojené se srdcem a oběhovým systémem.

Prastarý německý lék se skládá ze tří surovin, které jsou perfektní alternativou prevence ucpání tepen. Regulují dále zvýšenou hladinu tuků v krvi, zabraňují vyčerpání organismu, figurují jako prevence a léčba infekcí či nachlazení.

Dále nezapomeňme na posílení imunitního systému a na detoxikaci jater, pro kterou je tento recept rovněž prospěšný.

Připravte si:

  • Čtyři větší stroužky česneku
  • Čtyři citrony
  • Malý kořen zázvoru
  • Dva litry čisté vody

Postup:

Citrony omyjte, česnek oloupejte a tyto ingredience poté dejte do mixéru a vytvořte směs. Tu dejte do hrnce se dvěma litry vody a za stálého míchání přiveďte k varu. Po vychladnutí je třeba obsah hrnce scedit a naložit do připravených sklenic s uzávěrem.

Použití této směsi:

Pijte tuto směs denně, a to vždy po jednom šálku nejméně dvě hodiny před jídlem. Směs uchovávejte v lednici a léčbu nepřekračujte na dobu delší než tři týdny. Po třech týdnech je nutná pauza, a poté opětovná medicína za pomocí této směsi. Pocítíte regeneraci organismu a rozhodně se nemusíte bát zápachu z úst po česneku, protože citron tento zápach eliminuje.

Tato léčba je vynikají také pro seniory, protože dodává tělu ztracenou energii a zlepšuje prokrvení. Před použitím je však třeba obsah promíchat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button