Vyzkoušejte osvědčenou německou medicínu, která vyžaduje vypití jednoho šálku, který detoxikuje vaše cévy! Tento přírodní lék, který vám popíšeme totiž dokáže zabránit výskytu radikálů v organismu, které mají na svědomí jen ty nejzávažnější choroby, anebo nemoci spojené se srdcem a oběhovým systémem.

Prastarý německý lék se skládá ze tří surovin, které jsou perfektní alternativou prevence ucpání tepen. Regulují dále zvýšenou hladinu tuků v krvi, zabraňují vyčerpání organismu, figurují jako prevence a léčba infekcí či nachlazení.

Dále nezapomeňme na posílení imunitního systému a na detoxikaci jater, pro kterou je tento recept rovněž prospěšný.

Připravte si:

  • Čtyři větší stroužky česneku
  • Čtyři citrony
  • Malý kořen zázvoru
  • Dva litry čisté vody

Postup:

Citrony omyjte, česnek oloupejte a tyto ingredience poté dejte do mixéru a vytvořte směs. Tu dejte do hrnce se dvěma litry vody a za stálého míchání přiveďte k varu. Po vychladnutí je třeba obsah hrnce scedit a naložit do připravených sklenic s uzávěrem.

Použití této směsi:

Pijte tuto směs denně, a to vždy po jednom šálku nejméně dvě hodiny před jídlem. Směs uchovávejte v lednici a léčbu nepřekračujte na dobu delší než tři týdny. Po třech týdnech je nutná pauza, a poté opětovná medicína za pomocí této směsi. Pocítíte regeneraci organismu a rozhodně se nemusíte bát zápachu z úst po česneku, protože citron tento zápach eliminuje.

Tato léčba je vynikají také pro seniory, protože dodává tělu ztracenou energii a zlepšuje prokrvení. Před použitím je však třeba obsah promíchat.

Čtěte:  Obnovte si do sedmi dnů své šlachy, kosti a klouby!

ZANECHAT ODPOVĚĎ