Jídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte odborníky doporučenou léčbu na akné

Léčit akné není jen tak, obraťte se proto na doporučenou metodu britských vědců, kteří zjistili, že nejlepším lékem na nevzhledné a bolestivé pupínky je tymián.

Proč zrovna tymián? Tak v prvé řadě dokáže ničit bakterie. Nehodí se tak pouze do kuchyně. Vyzkoušejte proto níže uvedený recept, jenž v rámci estetiky ocení především dívky a ženy.

Vše, co budete k výrobě přírodního tonika potřebovat, je svazek sušeného tymiánu, svazek sušené myrty, svazek měsíčku a půl litru čistého alkoholu.

Tyto sušené rostliny ponořte do lihu na osm dnů a poté užívejte jako tonikum k čištění obličeje. Díky antibakteriálním a zklidňujícím účinkům se budete cítit po všech stránkách skvěle. Nezapomeňte se proto podělit o tento recept dále.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button