HubnutíJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte jogurtovou dietu a zhubnete čtyři kila za pouhé tři dny!

Probiotický jogurt podporuje zdraví střevní flóry. Díky němu se potraviny rychleji rozštěpí a toxiny se tak snadněji vylučují z těla. Tím se váš zdravotní stav i kondice výrazně zlepší, zatímco nerovnováha, která nastává zejména v důsledku stresu, užívání antibiotik a podobně, vás bez jogurtu vyčerpává. Tím pádem odborníci doporučují až dva litry jogurtu denně.

V rámci této diety se má konzumovat čerstvé ovoce a maso, vyhnout se však zcela máte slazeným jogurtům.

Dále odborníci doporučují příklad stravování na první tři dny:

První den

Ke snídani si dopřejte ovoce nebo obyčejný nízkotučný jogurt s cereáliemi. K obědu rizoto z rýže a dušené zeleniny na olivovém oleji. Jako dezert si pak dejte ovoce a zase jogurt. K večeři salát se šunkou nebo mrkev.

Druhý den

Ke snídani si přichystejte okurkový salát s jogurtem. K obědu krocana na olivovém oleji s houbami, rajčaty a paprikou, smíchané s jogurtem. Nakonec na večeři si naservírujte mix lesního ovoce zase s jogurtem.

Třetí den

Ke snídani si připravte jogurt s jablkem a skořicí. K obědu si pak osmažte filé z oblíbené ryby a servírujte jej se salátem, jogurtem a okurkami. K večeři si pak uvařte sto gramů těstovin s paprikou, vařeným vejcem a jogurtem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button