Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte efektivní lék na kašel, bronchitidu nebo astma

Patříte mezi osoby s plicními problémy? Bavíme se o astmatu, bronchitidě, různých druzích kašle,. Pokud ano, nabízíme vám recept na efektivní přírodní lék.

Co budete k výrobě této medicíny potřebovat?

  • Půl kilogramu cukru
  • Dva citrony
  • 1,5 litrů vody
  • Sedm lžic organického medu

 

Postup:

Cukr necháte zkrystalizovat. Roztavený jej poté přidáte na nakrájenou cibulku a začnete ji smažit. Přidáte vodu a přivedete na mírném ohni k varu. Necháte vychladnout, přidáte šťávu ze dvou citrónů a vše dobře promícháte. Po odstátí tuto směs přefiltrujete a uložíte do skleněné nádoby s uzávěrem.

 

Dávkování:

Doporučené dávkování je jedna polévková lžíce před každým jídlem. Medicínu je třeba užívat po tu dobu, dokud zaznamenáváte plicní problémy. Směs je tak třeba opakovaně připravovat. Co se týče dětí – ty by měly užívat jednu čajovou lžičku před každým jídlem. pamatujte na to.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button