Jídlo a receptyNezařazenéPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte 5000 let starý buddhistický lék

Tento silný, tedy opravdu efektivní lék byl objeven v roce 1972. To není zas až tak dávno, přičemž tento objev má na svědomí UNESCO, které se tohoto prastarého receptu dopátralo v buddhistickém klášteru, někde na vrchu hor v Tibetu. Recept je patentem jednoho z místních lékárníků, který jej vymyslel před neuvěřitelnými pěti tisíci lety!

Tento prastarý přírodní lék si zachoval reklamu až dodneška jen proto, že je opravdu účinný a místní lid si jej tak předává z kolene na koleno. Jelikož je však tak silný, nesmí být požit víckrát než jednou za pět let. To je na druhou stranu skvělá zpráva, protože nemusíte myslet na pravidelnou konzumaci byť přírodního léku. Na co je dobrý? Tak například na arteriosklerózu, dále na srdeční choroby, anebo na vysoký krevní tlak. Účinky tohoto léku však byly zaznamenány také při zánětu dutin, při revmatismu, různých onemocnění plic, nechutenství, anebo jej můžete užít při problémech s potencí. A mohli bychom pokračovat, pokud disponujete zdravotními problémy se sluchem nebo viděním. Pokud řešíte gastritidu, otravné hemoroidy, žaludeční vředy nebo krevní sraženiny. Recept rovněž posiluje lidský metabolismus, zbavuje tělo žlučových a ledvinových kamenů nebo tuků. Co ocení zejména ženy,reguluje také  tělesnou hmotnost. Především však absorbuje všechny typy nádorů.

Potřebné ingredience jsou:

  • 350 gramů česneku  – ne čínského
  • 220 – 250 gramů 95-96 ° alkoholu (může být i rum)

Česnek utřete do připravené nádoby s alkoholem. Sklenici pak dejte do lednice na asi deset dní. Další den obsah přeceďte a ukliďte na další dva dny zase do lednice. Směs, která vám zůstane má být dávkována po malých kapkách, které smícháte s vodou nebo mlékem. Užívejte vždy před jídlem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button