KrásaZdraví

Vytvořte si vlastní domácí peeling, který vás zbaví černých teček

Mnoho současných kosmetických firem se zabývá výrobou a prodejem kosmetických proužků na póry, které mají za úkol vás zbavit nevzhledných černých teček (komedony) a dalších nečistot z pleti. Tyto proužky nebo pásky mohou bohužel také podráždit lidskou pokožku, podobně jako je tomu v případě voskových pásků na chloupky.

Místo této docela agresivní metody chemických proužků se raději obraťte na domácí osvědčený recept, který vám pleť vyčistí možná i daleko lépe.

Potřebovat budete:

  • 1 lžíci želatiny
  • 1-2 lžíce jakéhokoli druhu mléka

Obě ingredience smíchejte dohromady tak, aby ve výsledné směsi nezůstaly žádné hrudky. Konečná směs musí být naprosto hladká. Poté ji dejte na deset sekund do mikrovlnné trouby, kde začne směs pracovat. Nakonec ji nechte na několik sekund vychladnout a poté již můžete aplikovat na obličej.

MTE1ODA0OTU3NDgzNjMyMTQx

Směs musíte aplikovat velmi rychle, jinak vám ztvrdne. Před aplikací si však nezapomeňte pořádně vyčistit obličej od nečistot a make-upu. Směs nechte na obličeji zaschnout a po asi patnácti minutách ji můžete sejmout – buď dřevěnou špachtlí, případně vlhkým hadříkem, kdy si zároveň provádíte očistný peeling, díky kterému sejmete z obličeje starou a hrubou kůži. Nakonec ucítíte, jak hebká tvář vám zůstane…oblicejj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button