Jídlo a receptyKrása

Vyrobte si parfém, který bude magnetem pro muže

Výběr správného parfému je tvrdým oříškem pro každou ženu. V tomto článku vám poradíme, jak si vyrobit parfém v pohodlí svého domova, ale ne jen tak ledajaký parfém, nýbrž parfém, který okouzlí každého muže. Nejen, že budete svůdně vonět, ale také budete mít měkkou pokožku, co víc si přát?

Nedávné studie potvrdily, že vanilková vůně stimuluje pocit intimity a mandlové mléko zase zjemňuje pokožku a to až natolik, že se vás bude chtít každý dotýkat.

Budete potřebovat:

  • 1/4 šálku mandlového oleje
  • 1/2 lžíce vanilkového extraktu
  • 2 až 3 kapky hřebíčkového oleje
  • Lahvičku s rozprašovačem

Postup:

Všechny přísady smíchejte v lahvičce, s výjimkou hřebíčkového oleje. Důkladně protřepejte. Pokud neucítíte vanilkovou vůni, přidejte další 1/2 lžičky vanilkového extraktu. A konečně – přidejte chybějící olej, jen buďte opatrní, vůně hřebíčku může přebít vůni vanilky. Přesně to je důvod, proč obojí dávkovat kapku po kapce. Na závěr protřepejte a „feromony“ jsou hotové.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button