HubnutíPřírodní léčba

72-hodinová kúra, která vyčistí vaše játra a pomůže vám rychleji zhubnout

Naše játra jsou nejdůležitějším orgánem, který řídí proces ztráty hmotnosti. Pokud jsou játra plná toxinů, je tento proces zastaven a ve velice dlouhém časovém období nedochází k žádným pozitivním výsledkům a to nejenom v oblasti hubnutí.

Z tohoto důvodu někteří lidé nemohou stále zhubnout a to bez ohledu na jejich úsilí a různé metody. Pokud potřebujete zhubnout, ale stále se vám to nedaří, zkuste tento lék a detoxikaci jater.

Pijte níže uvedený nápoj po dobu 3 dnů a tím dojde k pročištění jater od řady toxinů, které se během vašeho dosavadního života nashromáždily.

Jak na to?

Pijte šťávu třikrát denně po dobu tří dnů v řadě za sebou. Snaže se během těchto tří dnů nejíst velká jídla a naopak konzumovat velké množství vody, aby se usnadnil postup detoxikace jater. Věřte, že poté zhubnete mnohem rychleji.

Co budete potřebovat?

  • 3 citrony
  • 1 šálek nasekané petrželky
  • 5 povařených celerů
  • 6 šálků vody

Jak nápoj připravit?

Nejprve smíchejte citronovou šťávu spolu s petrželí a celerem a rozmixujte v mixéru. Poté přidejte vodu a znovu promíchejte. Vypijte 2 sklenice třikrát denně před každým jídlem. Tento postup opakujte ještě následující dva dny. Ujistěte se, že následuje pauza po dobu 7 až 10 dnů a poté můžete metodu znovu zopakovat.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button