Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Vyčistěte si játra – zmizí vám kruhy pod očima a budete vypadat mladší

Chcete-li mít zdravá játra a zlepšit jejich funkci je třeba o ně pečovat každý den. Játra v našem těle totiž hrají velkou roli – zajišťují vitalitu, dodávají energii celému tělu, dobrý vzhled i náladu. Játra se také podílí na pročištění krve, a také pomáhají k posílení a zlepšení trávení v těle.

Bezpochyby nejdůležitější funkcí jater je však očista celého těla od všech toxinů a chemikálií. Nyní vám poradíme, jak nejefektivněji očistit vaše játra, je však důležité, absolvovat tento rituál každé ráno po probuzení.

Postup je jednoduchý – každé ráno polkněte lžíci olivového oleje a lžíci citrónové šťávy. Tyto ingredience rovněž můžete smíchat a vypít naráz. Výsledky budou znatelné po měsíci. Tmavé kruhy pod očima zmizí, vaše pleť bude čistá a vy budete vypadat mladší. Navíc vaše zažívací ústrojí bude fungovat na jedničku, takže můžete zapomenout na zácpu nebo jiné zažívací problémy.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button