Krása

Vybělte svou tvář za použití 2 ingrediencí: Vrásky se zmírní a vy omládnete

Mnozí z nás mají problémy s pletí, a proto používají různé léky a přípravky, které však nepomáhají. Pokud máte problém s pletí, zkuste tuto jednoduchou masku, která je opravdu účinná.

Potřebujete:

  • 20 gramů droždí
  • 2 polévkové lžíce citrónového džusu

Příprava a použití:

Smíchejte droždí s citrónovým džusem (pokud nemáte citrón, můžete použít také grapefruit). Výslednou směs dejte do jiné nádoby naplněné horkou vodou a nechte odstát 2-3 minuty. Poté naneste na čistý obličej (vyčištěný práškem nebo krémem) a nechte 20 minut působit. Opláchněte horkou vodou a naneste hydratační krém. Nebudete litovat, pokud tuhle masku vyzkoušíte. Přesto byste to neměli přehánět s častým používáním, stačí nanášet jednou či dvakrát týdně. Pokud by vás to zajímalo, droždí je ideální také na vlasy, zvlášť, pokud vám vypadávají.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button