Exotické ovoce garcinia cambogia umí zklidňovat tělo i mysl, funguje tak i po psychické stránce. Cvičte alespoň třicet minut mírného cvičení týdně, anebo dvacet minut intenzivního cvičení třikrát týdně a kombinujte svou fyzickou aktivitu s výše uvedeným ovocem a sklenicí jablečného octa.

Perfektní je také silový trénink, kdy dochází k protahování a posilování vaší vytrvalosti a síly. Naproti tomu intervalový trénink spočívá v tom, že cvičíte po sériích třech až čtyř na dobu několika minut. Také intervalový trénink zlepšuje stav vašeho srdce, spaluje kalorie, avšak není pro každého.

Bohužel nezbytnou garciniu cambogiu neuvidíte každý den v čerstvém podání v supermarketu. Je proto nezbytná cesta výživových doplňků s tímto ovocem, které vám pomohou jak při vašem aktivním, tak pasivním životě. Uvidíte.

V prvé řadě si ve výživových doplňcích s obsahem tohoto ovoce všímejte podílu tohoto ovoce v jedné tabletě. Musí jít minimálně o šedesát procent, aby byl efekt pro vaše zdraví značný.

Dále se vyhýbejte kombinaci tohoto ovoce s vápníkem, protože ten může snížit účinek garciniy.

Rovněž se vyhýbejte dalším přísadám v těchto přírodních vitamínových doplňcích. Takže žádné plnidla, pouze surové základy v podobě našeho ovoce.

Vegetariáni by se také měli ujistit o tom, že kapsle neobsahují želatinu.

Tyto vitamínové doplňky naleznete k prodeji na internetu, bývají dokonce ochuceny o další ovoce. Kapsle pomáhají posilovat imunitu, zhubnout, držet kontrolu nad chutí k jídlu a ulehčit našemu organismu po ztrátě váhy. Pomáhají zpomalovat proces přeměny sacharidů na tuky, zlepšují náladu a regulují chuť k jídlu. Nejlepších výsledků pak dosáhnete samozřejmě při kombinaci s cvičením a adekvátní stravou. Nezapomeňte však rovněž na nezbytný jablečný ocet, který disponuje prospěšnými bakteriemi, perfektní je například ten od značky Bragg.

Čtěte:  Tipy na bolesti kloubů
ZDROJhttp://www.livin3.com
Sdílejte