Babské radyHubnutíJídlo a receptyPohybPřírodní léčbaZdraví

Vitamínové doplňky nejen při aktivním cvičení

Exotické ovoce garcinia cambogia umí zklidňovat tělo i mysl, funguje tak i po psychické stránce. Cvičte alespoň třicet minut mírného cvičení týdně, anebo dvacet minut intenzivního cvičení třikrát týdně a kombinujte svou fyzickou aktivitu s výše uvedeným ovocem a sklenicí jablečného octa.

Perfektní je také silový trénink, kdy dochází k protahování a posilování vaší vytrvalosti a síly. Naproti tomu intervalový trénink spočívá v tom, že cvičíte po sériích třech až čtyř na dobu několika minut. Také intervalový trénink zlepšuje stav vašeho srdce, spaluje kalorie, avšak není pro každého.

Bohužel nezbytnou garciniu cambogiu neuvidíte každý den v čerstvém podání v supermarketu. Je proto nezbytná cesta výživových doplňků s tímto ovocem, které vám pomohou jak při vašem aktivním, tak pasivním životě. Uvidíte.

V prvé řadě si ve výživových doplňcích s obsahem tohoto ovoce všímejte podílu tohoto ovoce v jedné tabletě. Musí jít minimálně o šedesát procent, aby byl efekt pro vaše zdraví značný.

Dále se vyhýbejte kombinaci tohoto ovoce s vápníkem, protože ten může snížit účinek garciniy.

Rovněž se vyhýbejte dalším přísadám v těchto přírodních vitamínových doplňcích. Takže žádné plnidla, pouze surové základy v podobě našeho ovoce.

Vegetariáni by se také měli ujistit o tom, že kapsle neobsahují želatinu.

Tyto vitamínové doplňky naleznete k prodeji na internetu, bývají dokonce ochuceny o další ovoce. Kapsle pomáhají posilovat imunitu, zhubnout, držet kontrolu nad chutí k jídlu a ulehčit našemu organismu po ztrátě váhy. Pomáhají zpomalovat proces přeměny sacharidů na tuky, zlepšují náladu a regulují chuť k jídlu. Nejlepších výsledků pak dosáhnete samozřejmě při kombinaci s cvičením a adekvátní stravou. Nezapomeňte však rovněž na nezbytný jablečný ocet, který disponuje prospěšnými bakteriemi, perfektní je například ten od značky Bragg.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button