Kokosový olej obsahuje spoustu zdravých živin. Tyto složky jsou velmi silné a mají hodně antioxidantů a protizánětlivých vlastností. Kokosový olej zlepšuje absorpční schopnost.

Současně má také antibakteriální, antimikrobiální a antivirové vlastnosti. Najdete ho v koutku supermarketu se zdravou výživou nebo speciálním obchůdku, který se věnuje zdravému životnímu stylu.

Věděli jste, že se kokosový olej používá i na čištění zubů? Je také prevencí proti onemocnění dásní a otokům. Kokosový olej odstraňuje z úst bakterie a podporuje zdravý vzhled zubů. Kokosový olej se používá především v ajurvédské medicíně.

Jednoduše stačí olej převalovat v ústech po dobu 10-20 minut a výsledky na sebe nenechají dlouze čekat. Místo kokosového oleje lze použít i olivový nebo sezamový olej. Olej dutinu ústní detoxikuje podobným způsobem jako jar čistí nádobí od nečistot. Olej do sebe nasává toxiny a vytváří čisté, antiseptické prostředí. Tento fakt hraje roli při zabraňování infekcí v ústech. Podívejte se na video níže na přesný návod.

Tento neuvěřitelně jednoduchý postup byl používán jako tradiční lék po mnoho století. Léčil se jím zubní kaz, zápach z úst, krvácení dásní, záněty zubů, sucho v krku i rozpraskané rty.

Čtěte:  Ženy, potvrzeno! Zhubněte deset kilo velmi rychle

ZANECHAT ODPOVĚĎ