Přírodní léčbaZdraví

VIDEO: Masírujte tento bod dvě minuty denně a vyhněte se zdravotním problémům

Mnoho lidí po celém světě aplikuje různou přírodní léčbu a bylinnou medicínu. Něco z toho zkusit opravdu není na škodu, tak například akupresura kvalitně pomáhá na některá chronická onemocnění, se kterými se trápíte třeba i několik let.

Co je rovněž důležité říct – nejsou zde vedlejší nežádoucí účinky, ty z akupresury „nedostanete“. Zapomeňte na nutnost léků na předpis, které ničí vnitřní orgány. Čínská akupresura je zcela zdravotně nezávadná metoda fungující na principu stlačování určitých bodů na těle. Ty se nachází podél energetických meridiánů v těle. Co byste měli vědět je, že tyto meridiány se aktivují stisknutím určitých bodů na těle a čistí energetické blokády, zlepšují tzv. „čchi“ těla.

Bod Tai Chong

Specializovaní čínští odborníci na akupresuru tvrdí, že jedním z nejdůležitějších bodu akupresury, je LV-3, neboli „Tai Chong“ bod. Pokud si masírujete tento bod krouživým pohybem po dobu nějakých dvou minut denně, provádíte takzvanou „samoléčbu“ a to hned několika možných onemocnění, jako jsou: bolesti hlavy, závratě, rozmazané vidění, červené a oteklé oči, nevolnost, zvracení, zácpa, průjem, žaludeční vředy, úzkost, nespavost či podrážděnost.

A teď dávejte pozor – bod „Tai Chong“ je umístěn mezi palcem a druhým prstem na noze, lehce pod nimi, kde se palec a druhý prst volně setkávají. Podívejte se na video níže a rozhodně to nespletete.

Nezapomeňte, že pravidelnost je jádrem účinku, pokud chcete předcházet lékařům a medikamentům, fyzicky i psychicky nákladné lékařské péči, rozhodně tuto samoléčbu vyzkoušejte, přinese vám plody a bezstarostný život po zdravotní stránce, což je k nezaplacení. Budeme rádi, když budete tento článek šířit dále do světa, ať ho může vyzkoušet co nejvíce lidí, třeba právě večer z pohodlí gauče u televize.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button